На Водохреще за віруючими простежать тисячі рятувальників, – ДСНС – 24 Новини

На Водохреще за віруючими простежать тисячі рятувальників, – ДСНС

Для того, щоб уникнути при цьому надзвичайних подій, в кожному регіоні визначені офіційні місця, куди можна прийти та викупатися, заявили в ДСНС.

На свято Водохреща за безпекою віруючих простежать 2000 рятувальників ДСНС. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу установи.

«19 січня в Україні відзначається одне з найважливіших релігійних свят – Хрещення. Традиційно в цей день люди відправляться до водойм, щоб зануритися в крижану воду. Для того, щоб уникнути при цьому надзвичайних подій, в кожному регіоні визначені офіційні місця, куди можна прийти і викупатися.

Там чергують рятувальники, водолази ДСНС і медичні працівники. Загалом, на водоймах країни встановлено понад 600 рятувальних постів із засобами порятунку людей на воді. В цей день на водних об’єктах від ДСНС будуть чергувати майже 2000 рятувальників і 375 одиниць техніки», – йдеться у повідомленні.

Напередодні свята, – заявили в ДСНС, – по всій країні фахівці Служби порятунку проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами по безпечного перебування на замерзлих річках і озерах.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях