Надзвичайний стан до 30 червня: офіційна заява Шмигаля – 24 Новини

Надзвичайний стан до 30 червня: офіційна заява Шмигаля

Коронавірус все так само страшний і потрібно бути обережними.

З’явилася інформація щодо продовження в Україні режима надзвичайної ситуації до 30 червня.

Відповідне рішення було прийнято Кабміном з урахуванням складної епідеміологічної ситуації в країні. На цей рахунок висловився прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, пише “Інтерфакс-Україна”.

Він пояснив, що надзвичайна ситуація в першу чергу відноситься до органів державної влади та їх постійної готовності з протидії пандемії. Також Шмигаль зазначив, що продовження цього режиму має послужити українцям ще одним нагадуванням про те, що коронавірус все так само страшний і потрібно бути обережними.

Він акцентував увагу на тому, що від цього залежить здоров’я і життя наших близьких. Тобто розслаблятися ще не час, навіть якщо вірити заяві глави МОЗ Максима Степанова про те, що Україна пройшла пік третьої хвилі пандемії коронавірусної інфекції.

Справа в тому, що в Україні досі є регіони з важкою епідеміологічною ситуацією, які були віднесені в “червону” зону. Варто відзначити, що найбільша зараз захворюваність коронавірусом спостерігається в столиці та Київській області, де зайнято 75 і 70% ліжок з киснем.

Крім того, досить напруженою залишається ситуація в Харківській, Сумській, Одеській та Миколаївській областях. Тому Шмигаль не радить нехтувати карантинними обмеженнями, встановленими в даних регіонах.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях