Направляють війська з Забайкалля: з’явилося відео російських ешелонів, що йдуть до України – 24 Новини

Направляють війська з Забайкалля: з’явилося відео російських ешелонів, що йдуть до України

Це перший відомий випадок, коли військову техніку на півострів перекидають з Далекого Сходу.

Російське військове командування направило до тимчасово окупованого Криму 342-й радіотехнічний полк (Забайкалля), що базується в Східному військовому окрузі ЗС РФ.

Повідомляється, що це перший відомий випадок, коли військову техніку на півострів перекидають з Далекого Сходу, пише команда Conflict Intelligence Team (CIT), яка займається аналізом оперативної обстановки на основі відкритих даних.

Відео, яке було опубліковано в соцмережі TikTok, проаналізували розслідувачі з CIT. На ньому видно ешелон з військовою технікою РФ, серед якої була помічена радіолокаційна станція “Каста-2–2”.

“Перевіривши код однієї з платформ за допомогою сервісу gdevagon, ми встановили, що ешелон слід зі станції Домна Забайкальського краю на станцію Айвазовська в Криму”, – зазначають вони.

Нагадаємо, що росіяни почали стягувати свої війська до кордону України ще в березні. Уряд України не виключає, що Російська Федерація зможе напасти на Україну, проте впевнена, що цей наступ країна відіб’є, адже з 2014 року минуло вже сім років і ЗСУ встигли підготувати на випадок війни.

США повністю підтримало Україну і ввели найпотужніші антиросійські санкції за сім років. Більш того, американці заявили, що не допустять агресії РФ, а в разі нападу за це заплатить. У Кремлі назвали “умову” відведення військ.

13 березня в мережі з’явилася інформація і перекидання до Криму 76-ї дивізії ВДВ ЗС РФ, більш відомої по війні Росії проти України як”псковські десантники”.

14 березня ЗМІ показали, як колони військової техніки ЗС РФ рухаються вглиб Криму по трасі Таврида.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях