Нардепи можуть зібратися на позачергове засідання, щоб заборонити вхід у Раду невакцинованим – 24 Новини

Нардепи можуть зібратися на позачергове засідання, щоб заборонити вхід у Раду невакцинованим

Комітет з питань здоров’я нації ініціював позачергове засідання.

Парламентський комітет з питань здоров’я нації пропонує Верховній Раді зібратися на позачергове засідання наступного тижня, щоб заборонити абсолютно всі невакцинованим особам заходити у приміщення Ради.

Про це повідомив голова комітету Михайло Радуцький на своїй сторінці у Facebook.

“Пропонуємо керівництву парламенту провести наступного тижня позачергове засідання ВРУ, присвячене “медичним” законопроектам…

Ми пропонуємо заборонити доступ до приміщень Верховної Ради всім невакцинованим громадянам без винятку”, – написав парламентар.

За його словами, схвалення відповідної постанови № 6154 покаже, чи готові народні обранці бути прикладом для українського народу.

Також Михайло Радуцький від імені комітету запропонував розглянути й інші “медичні” законопроекти та постанови:

законопроект № 6121 про внесення змін до статті 9-2 закону “Про лікарські засоби”. Законопроект запроваджує механізм спрощеної реєстрації медзасобів для екстреного медвикористання для профілактики та лікування коронавірусу;

законопроект № 6084. Пропонується запровадити більш сувору кримінальну відповідальність за підробку довідок щодо щеплення та тестів на коронавірус.

Для людей, які свідомо використовували фальсифіковані документи про щеплення (штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн або обмеження волі до 2-х років), для медпрацівників за внесення неправдивих відомостей (штраф від 34 тис. грн до 68 тис. грн або обмеження волі до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади), за виготовлення фальшивих документів про вакцинацію (штраф від 85 тис. грн до 170 тис. грн або позбавлення волі до 3 років).

законопроект № 5736. Тяжкохворі пацієнти зможуть отримувати від фармацевтичних компанії інноваційні препарати, які ще проходять клінічні випробування.

законопроект № 5873. Законопроект передбачає трансформацію державних медустанов у державні некомерційні підприємства.

постанова № 6023 про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування пацієнтів, які страждають на хворобу Паркінсона.

законопроект № 5123-1 про адмінправопорушення щодо встановлення відповідальності за реалізацію (відпуск) лікарських засобів малолітнім особам. Пропонується встановити штраф для співробітників аптек та кур’єрів: при першому порушенні у розмірі від 6,8 тис грн до 13,6 тис грн, при повторному – 13,6 тис. грн до 23,8 тис. грн.

Зазначимо, що для скликання позачергового засідання необхідно зібрати мінімум 150 підписів народних депутатів.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях