НАТО питає – “у вас дах поїхав?”: Арахамія назвав помилку Зеленського в спецоперації з “вагнерівцями” – 24 Новини

НАТО питає – “у вас дах поїхав?”: Арахамія назвав помилку Зеленського в спецоперації з “вагнерівцями”

Він підкреслив, що обговорення спецоперації в ефірах на телебаченні згубно впливають на імідж всієї України.

Глава фракції “Слуга народу”, коментуючи розслідування Bellingcat щодо спецоперації по “вагнерівцям”, заявив, що президента Володимира Зеленського просто “втягнули в політичну гру”. Каже, що керівництву країни взагалі не треба було нічого коментувати від самого початку.

Про це нардеп Арахамія заявив в ефірі “Україна 24”.

Так, за його словами, коментувати розслідування спецоперації із захоплення бойовиків приватної військової компанії “Вагнер” не повинно бути компетенцією президента.

“Головна помилка вищого керівництва країни – що їх втягнули в цю суто політичну провокацію. Це не про зраду і так далі. Коли тільки почали розгойдувати цю ситуацію і питати, була операція чи ні, все, що вони (влада –ред.) повинні були сказати, – такі операції не коментуються. Все. І закрили б на цьому весь ефір. А далі б пішли, як належить – згідно із законом”, – вважає Арахамія.

Крім того, він підкреслив, що обговорення спецоперації в ефірах на телебаченні згубно впливають на імідж всієї України.

“Зараз нам офіційно НАТО каже: є загроза військової агресії, ЦРУ каже: “Росія накопичує війська”. НАТОвські партнери нам передають секретні розвіддані. І вони нам ставлять просте запитання: “Хлопці, у вас “дах поїхав”? Вам можна взагалі дані давати? У вас тут через день про спецоперації передачі показують”, – наголосив політик.

Після цього Арахамія заявив, що насправді було дві операції по “вагнерівцям”.

“Перша тривала декілька років – це була операція з виявлення, ідентифікації людей, які робили військові злочини на Донбасі…А ось інша – це оперативний захід… Якщо керуватися документами, які є зараз у публічному доступі, – думаю, що там не більше 50% тих документів, які є, тому що це цілком таємно, це грифовані документи й до них потрібно мати допуск… Президент знав про цю операцію – він же і каже, що знав”, – підкреслив “слуга народу”.

Варто зазначити, що після зриву спецоперації Зеленський заявив, що знав про перебування “вагнерівців” у Мінську, щодо яких проводилася секретна операція спецслужб України і НАТО.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях