НАЗК врахує розслідування про офшори при перевірці декларацій Зеленського і Баканова – 24 Новини

НАЗК врахує розслідування про офшори при перевірці декларацій Зеленського і Баканова

Хоча саме розслідування не є причиною перевірки декларації президента.

Національне агентство з питань запобігання корупції врахує розслідування Pandora Papers про офшори Володимира Зеленського. Результати перевірки декларації президента будуть представлені ​​вже 18 жовтня.

“Проводимо повну перевірку декларації президента. Під час перевірки використовуємо в тому числі дані ЗМІ, співпрацюємо з журналістами. Так що ця інформація також буде врахована при перевірці декларацій Володимира Зеленського і глави СБУ Івана Баканова”, – сказав Новіков.

При цьому пояснив, що саме розслідування не є причиною перевірки декларації президента. Все відбувається згідно з порядком черговості.

“Перша декларація, яка перевіряється в країні, – це декларація президента. Перевірка була розпочата ще в квітні і її результати будуть опубліковані до 18 жовтня”, – сказав глава НАЗК.

Додавши, що в цілому не відображення в декларації коштів на рахунках офшорних компаній – не є порушенням. А ось невідображення самих компаній, якщо ці компанії належать суб’єктам – вже порушення.

За словами Новікова, поки ніяких звернень про необхідність перевірки фактів, викладених розслідуванні, в НАЗК не надходило.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях