Названі чотири несподівані причини, які призводять до швидкої розрядки акумулятора смартфона – 24 Новини

Названі чотири несподівані причини, які призводять до швидкої розрядки акумулятора смартфона

Користувачам розповіли, чому смартфон швидко втрачає заряд і вимагає підключення до електромережі. Названі чотири неочевидні причини розрядки акумулятора, які можна і потрібно усунути.

Дисплей – це самий енерговитратний компонент будь-якого смартфона. На обслуговування екрану з хорошою яскравістю і чіткістю йде близько 70% від загальної кількості енергії. Якщо необхідно економити заряд акумулятора, то максимально знизьте яскравість або запустіть функцію адаптивної яскравості, зменшіть частоту оновлення екрану і скоротіть час автоматичного блокування. Також ви можете відключити “живі” шпалери, встановивши на головну звичайну картинку або фото.

Пошук мережі – вельми енерговитратний процес в місцевості з поганим прийомом мобільного сигналу. По можливості виберіть іншого оператора стільникового зв’язку, який забезпечує якісний сигнал. У місцях з поганим покриттям слід включати режим польоту або налаштувати пошук мережі вручну.

Названі чотири несподівані причини, які призводять до швидкої розрядки акумулятора смартфона

Додатки та фонові служби будуть “з’їдати” частину заряду батареї. YouTube, ігри з високоякісною графікою споживають багато енергії. Різні месенджери і соцмережі будуть розряджати гаджет навіть без активного використання, оскільки працюють у фоновому режимі. Видаліть зайві програми і додатки, особливо ті, якими ви не користуєтеся. Обмежте кількість програм у фоновому режимі. Вік смартфона також має значення. Чим довше вам служить акумулятор, тим швидше він буде втрачати заряд. Якщо вам необхідно пристрій з хорошою продуктивністю, то краще за все буде купити новий смартфон або замініть стару батарею.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях