Непередбачувані породи собак, які можуть накинутися навіть на господаря – 24 Новини

Непередбачувані породи собак, які можуть накинутися навіть на господаря

Собаки не завжди є друзями людини, деякі породи схильні до спалахів агресії і можуть накинутися на господаря. Кінологи розповіли, до собак яких порід слід ставитися з обережністю початківцям.

Американський пітбультер’єр

Собак цієї породи вважають найнебезпечнішими і найагресивнішими в світі. Раніше американських пітбультер’єрів використовували в собачих боях, пізніше проведення боїв заборонили на законодавчому рівні в США, а заодно і розведення цієї бійцівської породи. Сьогодні американських бультер’єрів і їх агресивний характер використовують правоохоронні органи для боротьби зі злочинністю.

Непередбачувані породи собак, які можуть накинутися навіть на господаря Ротвейлер

Собак цієї службової породи часто заводять в якості домашніх вихованців. Однак варто пам’ятати, що ротвейлер – тварина, яка схильна до несподіваних і неконтрольованих спалахів агресії.

Непередбачувані породи собак, які можуть накинутися навіть на господаря Німецька вівчарка

Відмінний сторож і компаньйон – німецька вівчарка при непрофесійному підході до виховання і дресирування може бути небезпечна для господаря і інших людей. Такі випадки в світі фіксуються дуже часто, тому німецька вівчарка потрапила в список найбільш непередбачуваних і небезпечних собак.

Непередбачувані породи собак, які можуть накинутися навіть на господаря Сибірський хаскі

Генотип сибірського хаскі мало чим відрізняється від ДНК диких вовків. Якщо собаку правильно виховувати, приділяти їй достатньо уваги і давати постійну фізичну активність, то вона буде доброзичливою навіть до чужих людей. Якщо ж замкнути сибірського хаскі в будинку без турботи і можливості побігати вдосталь, він дуже швидко перетворюється в агресивного монстра.

Непередбачувані породи собак, які можуть накинутися навіть на господаря Аляскінський маламут

Кошлатий і доброзичливий “ведмедик” – аляскінський маламут був виведений на Алясці шляхом схрещування дикого вовка і їздової собаки. Тварини цієї породи стають вкрай небезпечними для людини, якщо не задовольнити їх природну потребу в постійній фізичній активності.

Непередбачувані породи собак, які можуть накинутися навіть на господаря

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях