Новий керівник “Укроборонпрому” за перший місяць роботи отримав понад 700000 гривень зарплати – 24 Новини

Новий керівник “Укроборонпрому” за перший місяць роботи отримав понад 700000 гривень зарплати

За словами Гусєва, в цю суму увійшли також “бонуси за ефективність”.

Новопризначений генеральний директор “Укроборонпрому” Юрій Гусєв за місяць роботи отримав понад 700 000 гривень заробітної плати та премій. Про це APnews пише з посиланням на заяву Гусєва в інтерв’ю “Громадському”.

Так, за січень зарплата високопосадовця склала 703000 гривень, що в тричі більше, ніж він заробив у дежконцерні в грудні і приблизно в 30 разів перевищує його щомісячний оклад в Херсонській ОДА.

За словами Гусєва, в цю суму увійшли не тільки 398 тисяч гривень зарплати, а й майже така ж сума бонусів за ефективність роботи.

“Премію отримав за досягнення виробничих показників, показників, що стосуються реформування – початку реформування, динаміки реформування. Це показники, що стосуються фінансових планів як державного концерну, так і підприємств, які є його учасниками”, – заявив новопризначений глава “Укроборонпрому”.

Гусєв розповів, що за неповний грудень він встиг запустити нову структуру “Укроборонпрому”, створити підрозділ з науково-технічного розвитку та інновацій, який стосується технологій, розвитку оборонно-промислового комплексу в цілому і бачення майбутнього озброєння і військової техніки.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях