Оксана Марченко показала свого кота, який переніс серцевий напад – 24 Новини

Оксана Марченко показала свого кота, який переніс серцевий напад

Оксана Марченко розповіла, як почувається її вихованець після серцевого нападу. Ведуча опублікувала відео зі своєї домашньої церкви, зазначивши, що саме туди вперше прийшов її кіт, відновивши сили після лікування.

На початку лютого Оксана Марченко повідомила, що її вихованець потрапив до лікарні на межі життя і смерті, оскільки у нього був важкий серцевий напад. На щастя, все обійшлося.

Деякий час українська ведуча не писала про свого «багатостраждального котика», оскільки займалася його лікуванням: ставила уколи та давала таблетки. Як зазначила Оксана Марченко, Кокосік все більше спав і не хотів нікуди виходити з ванної кімнати, як би вона його не кликала.

«… але сьогодні, без запрошення, думаєте, куди він за мною пішов? Він піднявся в домашню церкву … Звичайно, ще з голеними лапками і позиком, схожий на циркового пуделя або зайця на мисливських натюрмортах, але тепер я за нього спокійна! Нявкає, каже мені, щоб я починала молитися … що ж, будь-який подих да хвалить Господа», – зазначила в публікації дружина Медведчука.

У кадрі можна побачити чарівного пухнастого котика з голеними лапками, який, судячи з усього, відчуває себе вже набагато краще. Шанувальники були дуже раді почути гарні новини та постаралися всіляко підтримати ведучу.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях