Оксана Марченко презентувала новий проект “Паломниця” – 24 Новини

Оксана Марченко презентувала новий проект “Паломниця”

Оксана Марченко зазначила, що фільми “Прочанка” оповідають про дуже важливі речі для всіх нас.

1 березня в прямому ефірі відбулася прес-конференція Оксани Марченко для українських ЗМІ перед прем’єрою нового проекту. Телеведуча презентувала “Паломницю”, розповіла про свої політичні амбіції та відповіла на інші запитання журналістів та гостей: Анни Герман, Володимира Кацмана, Ростислава Сухачова та багатьох інших. Модератори прес-конференції – телеведучі В’ячеслав Піховшек, Діана Панченко, передає “Перший Незалежний”.

Оксана Марченко розпочала свій виступ зі звернення до журналістів закритих опозиційних каналів: “Я хотіла б підтримати всіх журналістів, які працювали і продовжують це робити на опозиційних каналах. Я вас підтримую. Ви – ті діти, які всьому світу розповіли, що король – голий. Він увесь цей час переховувався за тією невидимою, химерною мантією народної підтримки, якої насправді немає. Він злякався правди, яку ви говорили, тому що ви це робили голосно і продовжуєте це робити”.

Презентуючи свій новий проєкт “Прочанка”, який вийде 5 березня, Оксана Марченко зазначила, що прем’єра мала відбутися на одному із закритих телеканалів – ZiK. Наразі випуск першої серії заплановано на YouTube-каналі телеведучої.

Також телеведуча зазначила, що фільми “Прочанка” оповідають про дуже важливі речі для всіх нас. Кожна серія має свою назву і свою тему. Крім цього, що це дійсно проща, а не художня історія, ми розкриваємо певну тему – покаяння, прощення, милосердя, любові та ін. Герої кожного епізоду розповідають, що з ними сталося і як віра допомогла їм вижити у складних життєвих обставинах.

На запитання ведучої ефіру: “Що ви відчуваєте після того, як вас без суду і слідства назвали терористкою?” – Оксана Марченко відповіла: “Абсолютно безпідставні, антиконституційні, позасудові політичні репресії проти моєї сім’ї. Немає жодного доказу. Я не знаю, що вони там придумують, це брехня”. Також вона додала з приводу діяльності свого чоловіка: “Ніколи жодної копійки ми ні в кого не взяли, всі податки ми сплатили. Весь бізнес завжди прозорий. Які є питання?”. Також телеведуча зазначила, що тільки за 2019 рік їхня сім’я сплатила до бюджету понад 40 млн грн податків. За минулий рік, за словами Марченко, буде стільки ж.

Продовжуючи тему, Оксана Марченко розповіла, навіщо проти неї та її чоловіка Віктора Медведчука нинішня влада запровадила санкції: “Ви знаєте, які жахливі санкції запровадили проти мого чоловіка і мене. Навіщо це зробив наш “голий король”? Для того щоб нас залякати? О, ні, він хотів напустити туману, диму для українського суспільства. Єдина прихована мета – прибрати з політичної арени мого чоловіка, Віктора Медведчука, який абсолютно спокійно, послідовно опонував цій антинародній владі. Ніколи в його словах і діях не було нічого протизаконного. Це ні в кого не викликає сумнівів. Я вважаю, що це позасудова, політична розправа”.

З приводу своїх політичних амбіцій Оксана Марченко розповіла, що вже написала заяву про вступ до партії “Опозиційна платформа – За життя”. На майбутніх виборах вона планує балотуватися в народні депутати, а поки що здобуватиме спеціальні знання. На запитання, чи створюватиме окрему партію, Марченко відповіла, що поки що не планує цього робити і буде поруч із чоловіком. Але не виключає й такого варіанту.

Екснародний депутат Ганна Герман, звертаючись до спікера пресконференції, сформулювала своє розуміння поняття “український тероризм”: “Виявляється, тероризм – це не те, коли нацики марширують із факелами, тероризм – це не тоді, коли переслідують за віру або силою скидають владу і вчиняють переворот чи коли на вулиці вбивають людей. Це не тероризм, це “український патріотизм”. А “український тероризм” – це коли ти будуєш будинки для бідних сімей, це коли допомагаєш знедоленим, навідуєш хворих, будуєш лікарні. Я знаю, ви будуєте лікарні при монастирях. Це називається “українським тероризмом”, – сказала Герман.

Оксана Марченко своєю чергою під час заходу зазначила, що продовжить займатися благодійністю, тільки на вищому рівні. І разом із чоловіком зробить усе, щоб люди в Україні жили щасливо та з любов’ю в серці.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях