Оля Полякова розповіла про народження третьої дитини – 24 Новини

Оля Полякова розповіла про народження третьої дитини

Оля Полякова – мама двох вже досить дорослих дочок. Старшій Маші в цьому році виповнилося 16 років, а молодшій Алісі в жовтні виповниться 10 років. Відома артистка розповіла, чи хоче вона народити ще одну дитину.

У новому випуску програми “Світське життя” стало відомо, що Катя Осадча, ведуча програми, вагітна вдруге. Піднявши тему дітей у Олі Полякової поцікавилися, чи не хоче вона обзавестися ще потомством. Артистка зізналася, що хотіла ще народити дитину, проте через деякий час це бажання пропало: діти виросли, вона відчула свободу, і обтяжувати себе пелюшками їй вже не хочеться.

Суперблондинка українського шоу-бізнесу дала пораду молодим матусям, відзначаючи, що поки вони хочуть ще одну дитину, їм краще це зробити поки не пропало бажання.

“Я всім жінкам раджу – ось поки є ось це бажання, воно десь років до 5, поки ще мала дитина, ти ще в цьому стані, коли хочеш ще дітей. А потім, коли вони вже виростають, ти стаєш якоюсь вільнішою, і у тебе це бажання зникає. У мене пропало бажання, треба було це робити, коли я цього хотіла”, – заявила Оля Полякова в інтерв’ю.

Виконавиця розпочала свій зоряний шлях в кінці 1990-х років. На початку 2000-х її популярність стрімко росла. На одному з корпоративів вона познайомилася зі своїм нинішнім чоловіком, і вийшла за нього заміж у 2004 році. Через рік народилася їхня перша донька Маша, а ще через 6 років – Аліса. Сім’я дуже дружна і часто проводить час разом.

Оля Полякова постійно висвітлює своє особисте життя в Інстаграм. Співачка живе у п’ятикімнатній квартирі в Києві, а також має шикарну дачу в передмісті. Туди вона нерідко запрошує своїх відомих подружок попаритися в лазні або посидіти в чані на свіжому повітрі.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях