Opel Insignia може стати кросовером – 24 Новини

Opel Insignia може стати кросовером

Opel Insignia нового, третього покоління, яка з’явиться у продажу у 2024 році, буде кросовером, повідомляє британське видання AutoExpress. Так він складе конкуренцію Citroen C5 X та новому Ford Mondeo.

З 2017 року покупцям пропонують Opel Insignia другого покоління. Нещодавно його оновили, щоб до нього не втратили інтерес.

У 2024 році з’явиться у продажу третє покоління цієї моделі. Проте, воно корінним чином відрізнятиметься від моделей перших двох поколінь. Це буде кросовер із елементами стилю мінівена.

Opel Insignia може стати кросовером

Така стратегія здається цілком логічною, особливо якщо подивитися на конкурентів. У цьому напрямку рухається Citroen C5. Новий Fordu Mondeo для європейського ринку також буде не седаном, як модель попереднього покоління, а кросовером. У Європі інтерес до седанів падає, тому не дивно, що автовиробники замість них тепер випускають паркетники, які мають величезний попит у покупців.

Передбачається, що новий Insignia збудують на платформі eVMP. На цій же платформі, до речі, створять нові покоління кросоверів Peugeot 3008 та 5008. У лінійці його двигунів будуть бензинові та дизельні силові агрегати. Також покупцям запропонують кілька гібридних версій.

Opel Insignia може стати кросовером

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях