ОПУ пообіцяв очистити Банкову від фарби за “найменшу ціну” – 24 Новини

ОПУ пообіцяв очистити Банкову від фарби за “найменшу ціну”

Наразі близько 10 компаній запропонували свої послуги з прибирання фарби з граніту будівлі ОПУ, заявили у пресс-службі президента.

Офіс президента України пообіцяв назвати вартість ремонтних робіт в будівлі ОП. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу установи.

«На цей час Державне управління справами обирає компанії, які будуть виконувати різні види ремонтних робіт для усунення пошкоджень, завданих будівлі Офісу Президента 20 березня. ДУС обере компанії, здатні виконати необхідні роботи та вартість послуг яких буде найменшою. Державне управління справами публічно відзвітує про всі виконані роботи», – йдеться у повідомленні.

Як уточнили в ОПУ, наразі близько 10 компаній запропонували свої послуги з прибирання фарби з граніту. Вони оцінять обсяг робіт і визначать, чи мають вони відповідні хімічні розчини. Вартість цих послуг може скласти 250-300 тис. грн. Окрім того, Банкова продовжує підбір компаній і підрахунки необхідних коштів для проведення інших відновлювальних робіт.

«Так, потрібно замінити кілька дверей, вікон, зробити ремонт пошкоджених приміщень, в тому числі окремих кабінетів і приміщень на різних поверхах, де сталося загоряння», – додали в ОПУ.

Як повідомляв APnews раніше, 20 березня сотні прихильників Сергія Стерненка під час штурму Банкової розбили вікна в будинку ОП, залили його фарбою, закидали фаєрами і спалили табличку “Президент України”.

За даними ОПУ, попередня вартість ремонтних робіт на об’єкті становить близько 2 млн грн.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях