“Ощадбанк“ викликає своїх клієнтів у відділення банку: стала відома причина – 24 Новини

“Ощадбанк“ викликає своїх клієнтів у відділення банку: стала відома причина

Клієнтка з Кіровоградської області поскаржилася, що “Ощадбанк” зобов’язав її з’явитися у відділення без пояснення причини. По телефону вона нічого з’ясувати не змогла. Як з’ясувалося згодом, банк змусив жінку добиратися з села в карантин лише для того, щоб запропонувати їй оформити нову карту.

Обурена жінка залишила скаргу про це на порталі minfin. Клієнтка “Ощадбанку” під ніком NemoYa написала: їй прийшло SMS-повідомлення, що їй необхідно 12 квітня з’явитися у відділення банку в місті Світловодську Кіровоградської області.

Оскільки жінка проживає не в самому Світловодську, а в селі, то вона вирішила спочатку з’ясувати по телефону, навіщо її викликають в банк, і чи не можна вирішити це питання по телефону або онлайн. Адже для того, щоб дістатись до міста, їй потрібно їхати в карантин у громадському транспорті.

“Гаряча лінія не володіла інформацією про причину виклику. Дали номер телефону відділення, в яке запрошували. Номер відділення не відповідав на мої дзвінки”, – пише клієнтка банку.

Жінка належить до внутрішньо переміщених осіб. Тому вона припустила, що, можливо, у банка виникли проблеми з її ідентифікацією. Тим більше, що в SMS, яку їй відправив “Ощадбанк”, все було суворо: була вказана дата і точний час, на який вона зобов’язана з’явитися.

“Ощадбанк“ викликає своїх клієнтів у відділення банку: стала відома причина

Довелося їй, таки, добиратися до міста на автобусі, виділивши спеціально день для відвідування відділення “Ощадбанку”. Яким же було її здивування, а згодом і обурення, коли вона дізналася причину виклику. Як з’ясувалося, їй просто хотіли повідомити, що вона може оформити у відділенні валютну карту.

“Я дар мови втратила. Ви реально знущаєтесь, щоби проштовхнути свій продукт, ви запросили мене у відділення двічі смс. Я ВПО, думала, що причина виклику ідентифікація … але ідентифікація під час карантину взагалі то скасована. Просто верх цинізму ганяти людей в свої банківські відділення під час карантину”, – обурюється жінка.

При цьому вона додає, що, якби закон не регламентував отримання соцдопомоги тільки через цей банк, то вона охоче змінила би “Ощадбанк” на інший, оскільки “клієнтоорієнтованість банку нульова”.

“Ощадбанк” відповів на обурену публікацію NemoYa, написавши, що банкіри, аж ніяк, не хотіли заподіяти незручності своїй клієнтці, і що процес ідентифікації на період карантину дійсно призупинений.

“Щодо телефонного дзвінка відзначимо, що в період завантаженості відділення пріоритет надається клієнтам, які звернулися особисто. В таких випадках радимо зателефонувати пізніше”, – дали в банку розпливчасту відповідь.

“Ощадбанк“ викликає своїх клієнтів у відділення банку: стала відома причина

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях