П’ять причин, через які смартфони сильно нагріваються – 24 Новини

П’ять причин, через які смартфони сильно нагріваються

Якщо вам смартфон починає нагріватися, це не можна залишати без уваги. Поки пристрій працює, варто з’ясувати причину перегріву. Їх може бути кілька.

По-перше, банально смартфон може нагріватися через природні фактори: температуру навколишнього середовища, або тепло наших рук. Перегрів може бути і через природнє нагрівання процесора або акумулятора смартфона в процесі його тривалої роботи.

В процесі роботи смартфона в його акумуляторі відбуваються хімічні реакції з виділенням тепла, це сприяє його нагріванню. Але слідкуйте за тим, щоб смартфон не перегрівався до такої міри, що його неможливо було тримати в руках.

Іншими причинами перегріву смартфонів можуть бути: зарядка за допомогою не оригінального блоку живлення, тривалий перегляд відео або використання “важких” програм, робота великої кількості фонових додатків або вірусів, старе програмне забезпечення.

П'ять причин, через які смартфони сильно нагріваються

Що робити, коли смартфон перегрівся?

Ні в якому разі не можна класти смартфон у холодне місце. У першу чергу зніміть захисний чохол, вимкніть пристрій з зарядки, закрийте усі програми та Wi-fi, перезавантажте телефон і покладіть його на деякий час відпочити.

Ніколи не залишайте смартфон на сонці і біля опалювальних пристроїв, не завантажуйте програми і файли, які можуть містити віруси, знімайте чохол під час зарядки, і тоді ризик перегріву буде знижено.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях