Перенесення робочих днів: українців попередили про травневі пертурбації – 24 Новини

Перенесення робочих днів: українців попередили про травневі пертурбації

В Україні ще два рази перенесуть вихідні дні.

Так, в Україні ще два рази будуть перенесені вихідні дні. Це буде зроблено в серпні місяці.

Це пов’язано з державними святами-Днем Незалежності та Днем захисника України.

Таке рішення прийняли в Кабінеті міністрів і опублікували розпорядження Про перенесення свят в 2021 році.

Рішення про перенесення свят приймається з метою забезпечення раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування Дня Незалежності 24 серпня та Дня захисника України 14 жовтня.

Таким чином, тим, хто працює п’ять разів на тиждень з вихідними в суботу та неділю, рекомендовано перенести робочі дні з:

  • з понеділка 23 серпня на суботу 28 серпня;
  • з п’ятниці 15 жовтня на суботу 23 жовтня.

У зв’язку з цим на День незалежності українці відпочиватимуть чотири дні. А вже в жовтні отримають ще один додатковий уїк-енд.

Варто сказати, що в травні українці теж будуть багато відпочивати, тому що в цьому місяці припадає святкування Великодня і Дня Перемоги над нацизмом. Тому українці зможуть добре відпочити.

Варто сказати, що в цьому році ще більше компаній стали переводити своїх працівників на віддалений графік роботи з в’язі з пандемією коронавірусу. Тому що це досить вигідно. Адже необхідність платити оренду за офісне приміщення відпадає само собою.

Також роботодавці можуть самі пропонувати своїм працівникам варіанти вихідних на свій розсуд. Тому що запропоновані вихідні-це тільки рекомендація від держави, а не обов’язкова умова. Тому кожен має право сам вирішувати, коли і хто буде відпочивати, а головне – скільки днів. Але важливо не порушувати Трудовий Кодекс України.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях