Податок на Google: українців попередили про значне подорожчання всіх інтернет-послуг – 24 Новини

Податок на Google: українців попередили про значне подорожчання всіх інтернет-послуг

У 2022 році в Україні набуває чинності “податок на Google”, який спричинить істотні зміни для всіх громадян країни, які користуються різними онлайн-сервісами.

Під поняттям “Податок на Google” криється підвищення ПДВ на електронні послуги. Очевидно, це призведе до подорожчання послуг для звичайних споживачів. Так, українці з січня 2022 року будуть змушені платити дорожче за рекламні послуги, програмне забезпечення, доступ до зображень, текстів та інформації, відеоматеріалів.

Згідно з податковими змінами, що набрали чинності з 1 січня 2022 року, підвищений податок зобов’язали сплачувати ФОП та юридичні особи. При цьому, якщо юрособа не зареєстрована як платник ПДВ, то це не звільняє її від сплати податку на електронні послуги.

Податок на Google: українців попередили про значне подорожчання всіх інтернет-послуг

Подорожчають також покупки в інтернет-магазинах. Так, Amazon та ecommerce-сервіс eBay вже додали до вартості своїх послуг 20% податку на додану вартість (ПДВ).”Податок на Google” збільшить на 20% вартість онлайн-ігор для геймерів у сервісах Epic Games Store та Steam на ПК, а також PlayStation. Вартість інді-проектів на ПК зросте на 50-90 гривень.

Google, Facebook та Instagram заздалегідь попереджали користувачів про підвищення цін на рекламу.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях