Поліція знайшла “мінера” КМДА – 24 Новини

Поліція знайшла “мінера” КМДА

Чоловік зателефонував на “102” та заявив, що у мерії закладено бомбу, яка “вибухне через півгодини”.

Поліцейські повідомили про підозру чоловіку за неправдивий виклик про замінування київської мерії. Підозрюваний сам родом з Запорізької області, проте мешкає у Києві в гаражному кооперативі.

Про це APnews пише з посиланням на прес-службу столичної поліції.

Вказано, що саме порушення сталось ще у березні. Тоді чоловік зателефонував на “102” та заявив, що у КМДА закладено бомбу, яка “вибухне через півгодини”. Затримали його вже через 30 хвилин після хибного повідомлення. Була призначена низка експертиз, і вже зараз йому оголосили про підозру.

У поліції кажуть, що виклик тоді виявився хибним – це підтвердили вибухотехніки. Було встановлено, що виклик здійснили з мобільного на вулиці Деміївський. Там затримали чоловіка, який спочатку сказав, що з його телефону телефонували перехожі, які нібито попросили подзвонити. Вже зараз він підтвердив, що телефонував сам. Проте про причини такого вчинку не повідомляється.

Відомо, що чоловік – раніше судимий за зберігання наркотиків 31-річний уродженець Запорізької області. У столиці він не має постійного місця проживання, тому живе на території гаражного кооперативу на вулиці Деміївській та ніде не працює.За скоєне йому загрожує до шести років тюремного ув’язнення.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях