Про що Турчинов і Медведчук вели переговори навесні 2014: правда розкрита – 24 Новини

Про що Турчинов і Медведчук вели переговори навесні 2014: правда розкрита

Олександр Турчинов, який керував РНБО і фактично керував Україною буремної весни 2014 року, розповів подробиці бесіди з Віктором Медведчуком, що відбулася в той час. За словами Турчинова, ніяких переговорів ні з президентом РФ Путіним, ні з бойовиками “ЛДНР” він не вів і не просив Віктора Медведчука вести такі переговори від свого імені.

Олександр Турчинов розповів подробиці однієї розмови, що відбулася у нього навесні 2014 року з Віктором Медведчуком. Тоді, за словами Турчинова, його звів із Медведчуком нардеп від Партії регіонів Нестор Шуфрич.

“Під час цієї зустрічі Медведчук повідомив мені, що Кремль вважає легітимним президентом виключно Віктора Януковича, не визнає мене керівником країни і не буде вести зі мною переговори, позаяк вважає главою хунти, що захопила владу насильницьким шляхом, але він може передати будь-яку інформацію Путіну від мене “, – розповів колишній секретар РНБО.

Про що Турчинов і Медведчук вели переговори навесні 2014: правда розкрита

Турчинов усе ж вирішив скористатися можливістю передати Путіну його слова. Він доручив Медведчуку передати, що Росія негайно повинна звільнити Крим і припинити всілякі прояви агресії на сході України.Але, судячи з усього, Віктор Медведчук ці заяви не сприйняв серйозними.

“А серйозно?” – перепитав він у Турчинова.

“Це серйозно і інших пропозицій для Кремля немає”, – відпарирував секретар РНБО.

При цьому Олександр Турчинов також додав, що з початком військового конфлікту на сході України у нього не було ніяких особистих розмов ні з Путіним, ні з кимось іншим із керівництва РФ. Правда, при цьому він, як голова Верховної Ради, двічі спілкувався по телефону з головою російської Держдуми Сергієм Наришкіним. Ці розмови відбувалися 28 лютого і 1 березня 2014 року. У розмовах із Наришкіним він вимагав “припинити військову агресію проти України”.

Приводом для розпитувань Турчинова стало зізнання Медведчука, що він нібито вів переговори з бойовиками “ЛДНР” за дорученням, спочатку, секретаря РНБО Олександра Турчинова, а згодом, президента України Петра Порошенка.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях