“Приватбанк“ став блокувати картки, які належать родичам боржників – 24 Новини

“Приватбанк“ став блокувати картки, які належать родичам боржників

“ПриватБанк”, який нещодавно став списувати кошти з рахунків боржників на вимогу судових виконавців, перевершив сам себе. Банк уже накладає арешт не лише на картки боржників, але й на картки їхніх родичів.

Так, днями на порталі з’явилася скарга від клієнтки банку, яка підписалась ім’ям Сhinkevice. Як з’ясувалося з її інформації, ПриватБанк наклав арешт на її зарплатну карту через те, що в неї є борги з комуналки. Причому арешт був накладений за карту для виплат зарплати, гроші на якій є єдиним джерелом доходу жінки.

“Приватбанк“ став блокувати картки, які належать родичам боржників

Однак банк цим не задовольнився та заодно до цього заарештував ще й картку для виплат її брата, який є інвалідом дитинства. Брат проживає окремо, за іншою адресою. Сhinkevice є його опікуном та оплачує не лише свою, але і його комуналку. Але там заборгованості з оплат немає. Однак ПриватБанк зважив за можливе заарештувати ще і братову картку, на яку приходить його пенсія по інвалідності.

“Мені наклали арешт на мою зарплатну карту, на яку нараховується мінімальна зарплата, і є єдиним джерелом моїх доходів) Як з’ясувалося через борг за комунальні послуги в квартирі де я прописана! Але плюс до цього наклали також арешт на соціальні виплати мого рідного брата інваліда 1 групи дитинства, який прописаний за іншою адресою де комунальні послуги оплачуємо, так як я є Опікуном … Вирішили, що на ці гроші також можна накладати арешт. тепер скажіть на милість, за що тепер ми повинні жити, при чому тут брат, який не прописаний у моїй квартирі???” – звертається обурена клієнтка до ПриватБанку.

ПриватБанк дав відповідь своїй клієнтці. Банкіри стандартно відписали Сhinkevice, що ПриватБанк – найбільш законослухняний банк у світі, і що клієнтці потрібно домовлятися не з ним, а із судовим виконавцем, який може прийняти рішення щодо розблокування коштів на картці.

“Приватбанк“ став блокувати картки, які належать родичам боржників

При цьому жінці роз’яснили, як вона може знайти свого судового виконавця на сайті Мін’юсту.

“При надходженні до нас запиту щодо зняття арешту від виконавчої служби, обмеження буде знято протягом 1-3 робочих днів”, – написали банкіри.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях