Росія вдвічі наростила військовий потенціал у Криму: знімки з космосу – 24 Новини

Росія вдвічі наростила військовий потенціал у Криму: знімки з космосу

Протягом 2020 року на місці розвалених корівників з’явилася велика військова частина.

В Криму зафіксували нові військові об’єкти, які почали з’являтися від початку окупації Росією півострова.

Відповідні фото “Крим.Реалії” надали фахівці Національного центру управління та випробувань космічних засобів України, передає APnews.

На одному із останніх знімків зафіксовано селище Новоозерне, неподалік від озера Донузлав. Наприкінці 2020 року там, практично посеред степу з’явилася військова база.

Як зазначив начальник інформаційно-аналітичного центру Національного космічного центру України Сергій Янчевський, ще у 2018 році на цьому місці знаходилися розвалені корівники, а “вже в 2019 році і протягом 2020 року тут з’явилася велика військова частина”.

Янчевський вважає, що “це база зберігання на випадок війни”.

“…коли проводиться мобілізація, то людей треба чимось озброювати і це озброєння зберігається саме в такому місці: це сотні артилерійських систем, броньована техніка тощо”, – додав він.

На знімках, зроблених із космосу, можна побачити, що не так давно біля Керчі з’явилися нові радіолокаційні станції і щонайменше 8 ракетних комплексів С-400 впритул до траси “Таврида”.

Також повідомляється, що на околиці Євпаторії Росія побудувала величезну радіоантену діаметром близько 30 метрів. І в Євпаторії, у колишньому українському космічному центрі, тепер базуються військово-космічні сили Росії.

Неподалік Севастополя російська армія побудувала ще один об’єкт. Водночас, якщо порівняти з архівними знімками, то можна простежити, як, починаючи з 2016 року, на порожньому місці будувалася радіотехнічна станція з десятком супутникових антен-“тарілок”, середній діаметр кожної з яких близько 5-ти метрів.

Зазначається, що космічний центр виявив ще десятки різних нових будівель та модернізацій, що проводить Росія в окупованому Криму.

Відповідні дані обіцяють передати Службі безпеки України і Збройним силам України, які потім проаналізують і оцінять загрозу з Криму з боку Росії.

Водночас, українські фахівці стверджують, що у порівнянні з 2014 роком Росія в Криму наростила свій військовий потенціал більш ніж удвічі.

Росія "на випадок війни" вдвічі наростила військовий потенціал у Криму: знімки з космосу
Росія "на випадок війни" вдвічі наростила військовий потенціал у Криму: знімки з космосу
Росія "на випадок війни" вдвічі наростила військовий потенціал у Криму: знімки з космосу
Росія "на випадок війни" вдвічі наростила військовий потенціал у Криму: знімки з космосу

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях