SkyUp відкриває з Борисполя нові рейси за кордон – 24 Новини

SkyUp відкриває з Борисполя нові рейси за кордон

У серпні, а також вже восени авіакомпанія SkyUp відкриває з Борисполя нові рейси за кордон. Зокрема, в серпні поновлюється авіасполучення з Францією, Іспанією, і Португалією. А восени відкриються рейси на Занзібар.

Як будуть відправлятися рейси до Португалії

З 23 серпня з Києва до Лісабона відправиться перший маршрут SkyUp. Борт із Борисполя вилетить за маршрутом Київ-Лісабон-Київ. Поки рейси плануються раз в тиждень, о 16:25 по понеділках.

Які правила в’їзду в Португалію

 • Громадяни України можуть летіти до Португалії по безвізу.
 • Пасажирам старше 12 років потрібно обзавестися негативними ПЛР-тестами, які “не старше” 72 годин.
 • Замість тестів можна надати європейський COVID-сертифікат (він повинен бути виданий в будь-якій із країн Євросоюзу).
 • Можна також надати результати швидкого тесту на антитіла, який був зроблений не раніше ніж за 48 годин до відльоту.
 • Крім цього, всі пасажири повинні заповнити спеціальну форму.

Виліт в Іспанію

SkyUp відкриває в серпні рейси в Іспанію. Зокрема, літаки з Борисполя будуть літати в Барселону, Аліканте і на Тенеріфе. Літаки будуть вилітати такими днями:

 • Київ – Тенеріфе – з 20 серпня. Буде вилітати по п’ятницях.
 • Київ – Барселона – з 21 серпня. Вильоти будуть по середах і суботах.
 • Київ – Аліканте – з 22 серпня. Літатимуть по четвергах і неділях.

Правила в’їзду в Іспанію

Іспанія максимально спростила для українців правила в’їзду на свою територію. Для цього не потрібно ні ковідних сертифікатів, ні негативних тестів на коронавірус.

Однак завчасно, до вильоту, всі пасажири повинні заповнити спеціальну анкету на порталі МОЗ Іспанії або в додатку SpTH (Google Play, App Store). Після заповнення анкети вони отримають QR-код, який можуть у них перевірити перед посадкою на літак.

Польоти до Франції

SkyUp відкриває з Борисполя нові рейси за кордон

Із серпня SkyUp також відновлює авіасполучення з Францією:

 • З 19 серпня розпочнуться вильоти рейсу Київ-Ніцца-Київ. Літак в Ніццу буде літати двічі на тиждень – по четвергах і неділях.
 • Днем пізніше, 20 серпня, вирушить перший рейс Київ-Париж-Бове. Борт на Париж відправлятиметься тричі на тиждень – у понеділок, середу і п’ятницю.

Правила в’їзду у Францію

Для того, щоби безперешкодно потрапити на літак, який летить до Франції, потрібно виконати одну з двох умов:

 • Мати сертифікат про повну вакцинацію однією з вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених на території Франції.
 • Мати на руках ПЛР-тест з негативним результатом, зроблений не менше ніж за 72 години до в’їзду або експрес-тест на антиген.

Політ на Занзібар

З жовтня авіакомпанія SkyUp відкриває польоти в Танзанію, на острів Занзібар. Початок польотів заплановано на 23 жовтня. Борт із Києва буде вилітати на сонячний острів двічі на тиждень – по середах і суботах. А вже з Нового року обіцяють збільшити кількість польотів до 4 разів на тиждень.

Умови в’їзду на Занзібар такі:

 • Українцям, щоби потрапити в Занзібар, потрібна віза. Однак складнощів із нею не повинно бути. За 50 доларів з людини вам її оформлять в аеропорту після прибуття в країну. Віза для вас є дійсною протягом 90 днів.
 • Крім того, туристам потрібно заручитися негативним ПЛР-тестом, якому не більше 72 годин. А ще, не більше ніж за добу до перетину кордону потрібно заповнити онлайн-форму.

Однак до осені правила ще можуть змінитися. Тому туристам радять ближче до вильоту поцікавитися умовами в’їзду в Танзанію.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях