Смартфони можуть бути небезпечними для життя: в яких випадках пристрої не можна брати в руки – 24 Новини

Смартфони можуть бути небезпечними для життя: в яких випадках пристрої не можна брати в руки

Смартфони можуть нести смертельну небезпеку їх власникам у деяких випадках. Коли саме пристрій стає небезпечним для життя, та що потрібно робити у таких випадках, розповімо детальніше.

Дуже часто власники смартфонів заряджають їх неоригінальною зарядкою. Робити це категорично заборонено. Краще переплатити декілька сотень гривень, але бути певним, що ваш телефон у будь-який момент не запалає. Зарядка, куплена в Мережі у незнайомого продавця, з високою ймовірністю може виявитися підробленою, а її використання погано скажеться на смартфоні. Щорічно у світі відбувається кілька випадків смерті з цієї причини.

Також небезпечно заряджати смартфони у ванній кімнаті. Здається, тут все очевидно, але деякі люди полюбляють лежати у ванній з увімкненим у розетку телефоном та дивитися фільми. Це дуже небезпечно.

Дешеві аксесуари для смартфонів, наприклад, навушники або чохли, можуть викликати алергічні реакції або опіки. Тому подумайте про своє здоров’я, перш ніж замовляти аналог оригінальних навушників, які у 10 разів дешевші за оригінал.

Смартфони можуть бути небезпечними для життя: в яких випадках пристрої не можна брати в руки

Якщо говорити про здоров’я, то використання смартфонів у ліжку перед сном набагато шкідливіше, ніж ви думаєте. Світло від гаджета негативно впливає на вироблення в організмі гормону сну – мелатоніна. Тому перегляд соцмереж у ліжку – це стрес для організму перед сном. Так само не можна заряджати мобільні пристрої біля ліжка усю ніч. Це шкодить як аккумулятору, так і вашій нервовій системі.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях