Суд змінив запобіжний захід для Антоненка у справі Шеремета – 24 Новини

Суд змінив запобіжний захід для Антоненка у справі Шеремета

Також суд зберіг попередні санкції іншим обвинуваченим у справі.

Андрію Антоненку, якого звинувачують у вбивстві журналіста Павла Шеремета, змінили запобіжний захід. Відповідне рішення ухвалила суддя Шевченківського районного суду Києва Оксана Голуб.

Голуб повідомила, що суд прийняв рішення замінити цілодобовий домашній арешт на нічний домашній арешт. Таким чином Антоненку заборонено залишати місце проживання з 23:00 до 06:00. Даний запобіжний захід буде діяти протягом двох місяців – до 27 листопада включно.

Також суддя відзначила, що на Антоненка поклали додаткові обов’язки – він повинен прибувати в суд щодо кожної вимоги, утримуватися від спілкування іншими фігурантами у виробництві (мова йде про потерпілих, свідків, експертів, спеціалістів). Також він повинен був здати на зберігання свої документи для виїзду за кордон і не залишати межі Київської області без дозволу суду, а також носити електронний браслет.

Водночас іншим обвинуваченим у справі суд продовжив запобіжний захід. Так, Юлія Кузьменко і раніше, буде знаходитися під нічним домашнім арештом, а Яні Дугаров продовжили дію додаткових обов’язків.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях