Ситуація із зараженими в Україні різко змінилася, заява Шмигаля: “Зараз всі регіони…” – 24 Новини

Ситуація із зараженими в Україні різко змінилася, заява Шмигаля: “Зараз всі регіони…”

Відомі подробиці.

За показниками захворюваності Україна потрапила в “зелену” зону Євросоюзу.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів про рівень захворюваності в Україні. Про це передає Politeka.net з посиланням на повідомлення прес-служби офісу президента.

Так, стверджується, що Україна потрапила в “зелену” зону Європейського Союзу з показником захворюваності коронавірусом 74,71 випадки на 100 тисяч населення при критерії ЄС в 75 випадків.

Зараз всі регіони України знаходяться в “зеленій” зоні адаптивного карантину.

Зазначимо, адаптивний карантин в Україні включає в себе ряд заходів. Зокрема, в громадських місцях слід перебувати в масці, перевезення пасажирів допускається тільки в межах сидячих місць, масові заходи можна проводити за участю не більше однієї людини на чотири квадратних метри, а в кіноетатрах та інших подібних місцях – із заповненням залів на дві третини місць. Кафе і ресторани тепер можуть працювати цілодобово.

вокзал, карантин

Підкреслимо, що 14 червня в Україні виявили мінімум нових випадків коронавірусу з початку року – 420 заражень за добу. Найбільше нових випадків у Києві та Запорізькій області.

За вчора госпіталізували 464 людини, померли 13 осіб, а видужали 3328 пацієнтів. За добу протестували методом ПЛР 11 638 осіб, методом ІФА – 1589 осіб, Експрес-тестами – 4629 осіб.

вокзал, карантин

Нагадаємо, за весь час пандемії в Україні:

  • захворіли-2 223 978 осіб;
  • одужали-2 130 665 осіб;
  • летальних випадків-51 692;
  • проведень ПЛР-тестів – 10 516 186.

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях