ТОП-4 найкращих АКБ для холодної зими – 24 Новини

ТОП-4 найкращих АКБ для холодної зими

Багато водіїв до настання морозів не згадують про те, що акумулятор їхнього автомобіля вже час замінити. Зима настане вже за місяць, тому треба вже подумати про АКБ. Сьогодні ми розповімо, які АКБ не бояться навіть сильних морозів та продаються при цьому в Україні.

Велика кількість позитивних відгуків від водіїв має Topla Top 118662, ємність якого становить 62 А*г. Акумулятори даної лінійки надійні та довговічні. Виробник дає гарантію на чотири роки. Серед інших переваг – стабільна робота та прийнятна ціна.

Надійністю роботи в сильні морози відрізняється VARTA Silver Dynamic D15, ємність якого становить 63 А*г. Це теж один із найкращих варіантів, якщо враховувати ціну та якість. У нього висока резервна ємність, він непогано видає струм холодного прокручування, відмінний прийом заряду.

Також надійний взимку акумулятор Bosch S5 005. Бошевські батареї майже ніколи не дивували водіїв високими показниками, але ця АКБ – виняток. Виробник дає гарантію понад п’ять років.

Немає взимку нарікань також до турецького акумулятора Mutlu SFB 3, ємність якого становить 63 А*г. Турецькі батареї завжди вважалися, як кажуть, у міцних середняках.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях