Той, хто називає президента клоуном, ображає цілу професію, – Олена Зеленська – 24 Новини

Той, хто називає президента клоуном, ображає цілу професію, – Олена Зеленська

“Він був коміком, це була його професія”, – підкреслила перша леді.

Люди, які називають президента України клоуном, можуть образити цілу професію. Про це повідомляє APnews з посиланням на інтерв’ю першої леді Олени Зеленської в шоу VIP з Наталією Мосейчук.

“За чоловіка мені ніколи не буває соромно. А за президента взагалі ніколи. Я можу не зовсім бути щасливою через якісь його дії або слова. Але, як за мого президента, мені ніколи не буває соромно. Я розумію, наскільки важко буває йому робити те, що він робить. І мені здається, що це у нього виходить”, – сказала перша леді.

Не забула дружина гаранта і прокоментувати відоме прізвисько свого чоловіка, присвоєне йому його опонентами.

“У тому контексті, в якому називають, це не приємно. Але той, хто хоча б раз мав відношення до цих професій, розуміє, що це важкі професії, якими може оволодіти далеко не кожен. Якщо це так дивитися, то я не бачу в цьому ніякої проблеми. Він був коміком, це була його професія. Він не був клоуном, це – інша професія. тобто люди, які називають його клоуном, хочуть образити цілу професію. Мене ображає, що, наприклад, ображають Кривий Ріг, цілий регіон. А це – майже мільйонне місто. І до них може хтось поставитися зверхньо. Так не можна “, – додала Олена Зеленська.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях