Три головних міфа про акумулятор – 24 Новини

Три головних міфа про акумулятор

Серед автомобілістів існує багато різноманітних міфів. Деякі з них нешкідливі. Але деякі можуть завдати шкоди. Так, якщо вірити стереотипам про АКБ, то можна зробити серйозні помилки. Сьогодні ми розповімо про три головні міфи, пов’язані з акумулятором, в які вже давно пора перестати вірити.

Акумулятор або батарея?

В автомобілях застосовуються батареї акумуляторів, що складаються зазвичай з шести штук. Так і вийшло, що стосовно автомобіля два терміни (акумулятор і батарея) злилися в один – акумуляторна батарея.p=https%3A//auto.today.ua&dtd=508

Підвищена ємність

Деякі автомобілісти упевнені, що якщо встановити на автомобіль акумулятор більшої ємності, то може згоріти стартер. Швидше за все, це пішло ще з радянської армії, в якій заборонялося встановлювати на машини батареї більшою ємністю, щоб не пошкодити стартери.

Але споживаний струм від ємності акумулятора не залежить і прилад не буде споживати більше електрики. Автомобілі ламалися не через електрику, а через недбайливих водіїв.

Кальцієві акумулятори краще

Деякі водії впевнені, що кальцієві АКБ краще свинцевих. Але свинець в однаковій кількості присутній в цих двох типах акумулятора.

Раніше експерти німецького журналу AUTO BILD назвали чотири типових помилки автомобілістів, через які розряджаються акумулятори.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях