У Байдена приголомшили заявою щодо ситуації на кордоні України – 24 Новини

У Байдена приголомшили заявою щодо ситуації на кордоні України

Блінкен наступного тижня планує поїзку в Україну.

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що Сполучені Штати бачуть, що Росія відвела від українського кордону лише частину військових сил.

Йдеться про військову техніку і війська, які протягом останнього місяця були стягнути до України, пише “Обозреватель”.

В інтерв’ю в програмі “60 хвилин” на каналі CBS News Блінкен заявив, що в цей раз на кордоні було зосереджено найбільша кількість військ, починаючи з 2014 року.

“На кордоні з Україною зосереджено більше російських сил, ніж коли-небудь після 2014 року, коли Росія насправді вторглася в Україну”, – зауважив політик.

Він каже, що не може спрогнозувати дії Росії та чітко сказати, які наміри має країна-агресор Росія. “Існує багато речей, які він міг зробити або вирішив не робити”, – додав Блінкен.

Політик каже, що в останні дні вони спостерігають за фактичним відвеленням російських військ.

Також він заявив, що наступного тижня плануж відвідати Україну.

Відомо, що у четвер, 22 квітня, Росія оголосила, що усі цілі, які були поставлені, виповнені, тому було прийнято рішення завершити перевірочні заходи у Південному та Західному військових округах. Це, в свою чергу, викликало напругу в стосунках із Заходом через те, що десятки тисяч російських військовослужбовців зосередилися поблизу українських кордонів, що підвищило ризик початку військового конфлікту.

У Держдепі вважають, що треба доволі обережно ставитись до заяви Москви щодо відведення віськ, а речник Державного департаменту США Нед Прайс заявив, що заява росіян поки лишається лише словами.

“Ми почули заяву. І наскільки нам відомо, вона лишається заявою. Ми продовжимо спостерігати за ситуацією”, – заявив Нед Прайс, підкресливши, що Америка продовжує підтримували цілосність України.

виконуватись”, – сказав він.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях