У Кривому Розі в день смерті Андрія Павлова зник його близький друг – 24 Новини

У Кривому Розі в день смерті Андрія Павлова зник його близький друг

Був знайдений лише телефон чоловіка, він лежав у фурі, яка повинна була їхати до Нового Буга.

У Кривому Розі у понеділок, 18 жовтня, за загадкових обставин зник директор підприємства “Північтранс” В’ячеслав Малютяк. Як з’ясувалося, він був знайомим померлого від алкогольного отруєння брата мера Кривого Рогу Андрія Павлова.

Інформацію про зникнення чоловіка опублікували поліцейські Криворізького районного управління. Місцеві ЗМІ пишуть, що зниклий був добре знайомий з Андрієм Павловим. Цю інформацію підтверджують і джерела видання “Сегодня”.

Місцевий блогер Олексій Таймуразін заявив, що зникнення Малютяк вельми загадкове, особливо якщо врахувати, що це сталося у той же день, коли помер Павлов.

За його словами, телефон підприємця був знайдений у фурі, яка повинна була їхати в Новий Буг. Як вважає Таймуразін, зникнення може бути пов’язане з бізнесом Малютяка.

“Від себе напишу, “Північтранс” – монополіст у сфері маршрутних перевезень у Кривому Розі. Саме ця компанія щорічно отримує більше всіх скарг на неякісні послуги й одночасно є головним учасником договірних по маршруткам. В’ячеслав Малютяк був її офіційним директором і безпосередньо брав участь в схемах “сімейки”, – пише блогер.

У Кривому Розі в день смерті Андрія Павлова зник його близький друг

Поліція продовжує пошуки чоловіка і просить всіх, хто може знати про його місцеперебування зв’язатися з правоохоронними органами.

Відзначимо, молодшого брата загиблого в серпні при загадкових обставинах мера Кривого Рогу Андрія Павлова знайшли мертвим у його квартирі в понеділок, 18 жовтня.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях