У Києві з 5 квітня парковка автомобілів буде безкоштовною – 24 Новини

У Києві з 5 квітня парковка автомобілів буде безкоштовною

У Києві з понеділка, 5 квітня, для того, щоб підтримати місцевих жителів в період локдауну, скасують оплату за парковку автомобілів. Про це під час брифінгу повідомив міський голова Віталій Кличко.

За парковку в столиці можна буде не платити до кінця локдауну, тобто до 16 квітня (в КМДА не виключають, що за певних умов жорсткий карантин в українській столиці можуть продовжити і після 16 квітня).

Потрібно відзначити, що мова йде тільки про парковку на майданчиках комунального підприємства «Киевтрассервіс». За парковку в інших місцях платити все-таки доведеться.

Тимчасова відміна оплати за парковку автомобілів – це тільки один із заходів по підтримці киян під час локдауну.

У Києві з 5 квітня парковка автомобілів буде безкоштовною

Кличко, наприклад, також пропонує збільшити пільги для малого і середнього бізнесу (компенсація відсотків за кредитами, в тому числі по «кредитним лініям», зниження на 50% оплати за зовнішню рекламу та рекламу на транспорті, 1 гривня за літні майданчики кафе і ресторанів) .

Раніше стало відомо, що в Україні значно подорожчає парковка автомобілів. Справа в тому, що місцева влада буде визначати вартість парковки не з розрахунку витрат на її утримання, а виходячи з реального попиту на місце.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях