У Львові закрили будинок вчених, у якому блогери влаштували вечірку на річницю Голодомору – 24 Новини

У Львові закрили будинок вчених, у якому блогери влаштували вечірку на річницю Голодомору

Діяльність цього будинку вирішили припинити за порушення карантинних обмежень.

Львівська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій призупинила діяльність місцевого Будинку вчених. Це сталося після того, як кадри зі святкування дня народження чернівецького блогера у День пам’яті загиблих внаслідок Голодомору потрапили до мережі.

Внаслідок перевірки члени комісії ухвалили рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених за порушення карантинних вимог. Нагадаємо, що у Львові в день пам’яті загиблих внаслідок Голодомору 1932-1933 років чернівецький блогер Олександр Заліско влаштував “голодну” вечірку на честь свого дня народження.

Серед гостей на вечірці були інші відомі інстаграм-блогери з більш ніж мільйоном передплатників. Після вечірки запрошені гості почали викладати в Інстаграм фото та відео, що й спричинило невдоволення користувачів.

Своєю чергою заступник директора Будинку вчених Василь Мастикаш заявив, що спочатку приміщення мали зняти для “звичайного святкування дня народження”. Однак коли до приміщення почали звозити меблі та реквізит, скасовувати святкування було вже пізно – оскільки розірвання угоди могло привести до суду.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях