У Мережі показали новий практичний передньопривідний BMW – 24 Новини

У Мережі показали новий практичний передньопривідний BMW

У Мережі показали компактвен BMW 2-Series Active Tourer нового, другого, покоління. Його офіційна прем’єра повинна відбутися до кінця 2021 року.

Фото нового BMW 2-Series Active Tourer розмістили на корпоративному сайті BMW, який призначається для обмеженої кількості осіб, в тому числі для дилерів баварського автогіганта. Звідти фото потрапило в соціальні мережі.

На фотографії ми бачимо BMW 2-Series Active Tourer зі спортивним пакетом M Sport Package і в кольорі кузова Portimao Blue.

Перше, що кидається в очі – велика решітка радіатора. Звичайно, вона не така величезна, як у 4 Series нового покоління або у M3/M4, але вона помітно більше, ніж у моделі першого покоління. Тож не дивно, що цей автомобіль тепер виглядає красивіше і спортивніше.

Салон повинен бути оброблений якіснішими матеріалами, буде великий сенсорний дисплей, з’являться нові технології, зазвичай призначені для більш дорогих моделей BMW.

У Мережі показали новий практичний передньопривідний BMW

Покупцям запропонують кілька варіантів силової установки. Новою буде гібридна силова установка потужністю близько 270 к.с., яка призначена для 230xe.

BMW планує офіційно представити 2-Series Active Tourer нового покоління вже найближчим часом. Відразу після цього він з’явиться у продажу.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях