У Міноборони розповіли, скільки українців зараховано до оперативного резерву – 24 Новини

У Міноборони розповіли, скільки українців зараховано до оперативного резерву

З 2015 року в Збройних Силах України розпочато створення і формування військово-оперативного резерву першої черги. За цей час його ряди поповнили тисячі українців.

У військово-оперативному резерві ЗСУ перебувають 234 тисячі українців. Про це повідомляє APnews з посиланням на держсекретаря Міноборони Олександра Дубляна.

«На сьогодні серед військовослужбовців, звільнених з військової служби в запас за останні роки, починаючи з 2015 року, до військово-оперативного резерву зараховано близько 234 тис. чоловік, що є основним джерелом для забезпечення оперативного доукомплектування військ мобілізаційними ресурсами», – зазначив чиновник.

За його словами, починаючи з 2015 року, в Збройних Силах України розпочато створення і формування військово-оперативного резерву першої черги. Для реалізації цієї мети були внесені відповідні зміни до закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та указу Президента «Про Положення про проходження громадянами України служби у військовому резерві Збройних Сил України».

В цілому ці заходи забезпечили “практичні кроки формування військово-оперативного резерву на законодавчому рівні”, вважають у Міноборони.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях