Укрзалізниця впровадила нові правила бронювання квитків на поїзди – 24 Новини

Укрзалізниця впровадила нові правила бронювання квитків на поїзди

Укрзалізниця повідомила про зміну правил бронювання квитків на пасажирські потяги. Нова система розроблена з метою створення додаткових трьох тисяч посадочних місць.

Всім пасажирам Укрзалізниці відкриють доступ до квитків на місця, які раніше надавали тільки для залізничникам. Якщо працівники підприємства не купували квитки на ці місця, то їх виставляли на продаж перед самим відправленням поїзда. Через це більшість місць залишалася непроданими.

“Ми змінюємо застарілі системи внутрішнього бронювання пасажирських квитків Укрзалізниці … Майже 3 000 квитків – це невеликий відсоток у порівнянні з тією кількістю, яка Укрзалізниця продає щомісяця, але пасажири рейсів № 738 Київ – Запоріжжя, № 7/8 Київ – Чернівці, № 82 Новоолексіївка – Харків і ще десяти точно відчують це зміна”, – розповів глава відділу УЗ, яке відповідає за пасажирське напрямок, Олександр Перцовський.

Укрзалізниця впровадила нові правила бронювання квитків на поїзди

В одному з пасажирських потягів Укрзалізниця повністю скасувала бронь квитків для залізничників, оскільки виділені їм місця не використовувалися. Ще в десяти пасажирських поїздах кількість таких місць скоротили на 50%, а в трьох – на 25%.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях