В Держпродспоживслужбі розповіли про рейд по “Епіцентрах” та їх мізерний штраф – 24 Новини

В Держпродспоживслужбі розповіли про рейд по “Епіцентрах” та їх мізерний штраф

Перевірили всі магазини мережі, але порушення знайшли тільки в одному – на адміністрацію склали протокол.

Після численних скарг Держпродспоживслужба перевірила всі магазини мережі “Епіцентр” у Києві. За результатами перевірки складено один протокол.

Про це APnews розповів голова Держпродспоживслужби у місті Києві Олег Рубан.

Так, всього було перевірено п’ять магазинів мережі – у понеділок, 12 квітня.

“Було складено протокол на адміністрацію магазину, що розташовується на Полярній (Оболонський район – ред.). Ми відреагували на звернення громадянина, який інформував про недоброякісну роботу магазину”, – розповів він.

Додав, що протокол складено на один магазин мережі, інші виправили ситуацію. За словами Рубана, за правилами “червоної зони”, магазинам промислової групи заборонено пускати всередину магазину споживачів.

“У них на вихідних був армагедон, що підтверджували й споживачі. Ми провели рейд всіх “Епіцентрів” і будемо продовжувати роботу щодня. Основне завдання – слідкувати за дотриманням протиепідеміологічних заходів, їм наразі не можна допускати всередину людей”, – наголосив голова столичної Держпродспоживслужби.

Нагадаємо, за порушення правил карантину загрожує штраф від 17000 до 34000 грн. А за систематичне порушення можуть навіть позбавити ліцензії.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях