В організмі померлого нардепа Антона Полякова, крім алкоголю, виявили метадон – 24 Новини

В організмі померлого нардепа Антона Полякова, крім алкоголю, виявили метадон

Додаткові глибокі дослідження повинні відповісти на питання, який саме метадон, коли він потрапив до організму щодо часу смерті і як це могло безпосередньо вплинути на смерть.

Дослідження показали, що в організмі померлого народного депутата України Антона Полякова, крім алкоголю, був метадон.

За його словами, будуть проводитися “глибокі” дослідження, щоб з’ясувати, “який саме метадон, коли він потрапив в організм щодо часу смерті і як це могло безпосередньо вплинути на смерть потерпілого”.

Шевченко підкреслив, що розслідування все ще триває і причину смерті належить з’ясувати.

“Ще не прийшли ні до яких висновків про причини смерті, розслідування триває, підозри ще нікому не пред’явлені. З нових даних єдине, що можна сказати, що судово-медичні експерти повідомили слідству, що в організмі загиблого, крім невеликої дози алкоголю, є така речовина, як метадон”, – сказав він.

Як уточнив Шевченко, слідство все ще розглядає дві версії: злочинний характер смерті чи ні.

“Або він сам вжив препарат, який, можливо, став причиною смерті, або його отруїли. Іншого не може бути”, – заявив Шевченко.

Відзначимо, народний депутат від фракції “Слуга народу” Галина Янченко повідомила, що за її інформацією, смерть Антона Полякова наступила в результаті реакції алкоголю і метадону.

Додамо, метадон – застосовувався в медицині як знеболюючий препарат, а також для терапії залежності від групи важких наркотиків, таких як героїн. Це найсильніший синтетичний опіоїд, що викликає пригнічення нервової системи, ейфорію і галюцинацію.

Так само як і всі наркотики, сильна отрута, що викликає інтоксикацію і призводить до найсильнішої залежності. Основною загрозою від прийому метадону є звикання і передозування.

Як раніше підтвердили в поліції, у крові Полякова було близько 1 проміле алкоголю.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях