В Україні пустять з молотка державні хлібокомбінати – 24 Новини

В Україні пустять з молотка державні хлібокомбінати

Сім великих державних хлібокомбінату в різних областях України виставлять на аукціон. Влада сподівається, що приватні власники наведуть на підприємствах, що спеціалізуються на випуску хлібобулочних виробів, порядок.

Після продажу спиртзаводів в Україні мають намір розпродати в приватні руки великі хлібокомбінати. Перелік гігантів, які найближчим часом пустять з молотка, склали в Фонді держмайна.

Список складається з чотирьох працюючих і трьох непрацюючих підприємств, розташованих в різних областях країни. Заступник глави Фонду держмайна Тарас Єлейко на засіданні комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики повідомив, що на приватизацію передадуть сім проблемних державних комбінатів хлібопродуктів (КХП).

«У Фонд були передані 7 КХП, 3 з яких – непрацюючі, 4 – працюють. Загальна потужність зберігання – 634 тис. тонн, це близько 1% потужності всіх елеваторів, які є в Україні», – сказав Єлейко в ході засідання.

На засіданні комітету ВР також був присутній глава Фонду держмайна Дмитро Сенниченко, який заявив, що всі сім хлібокомбінатів протягом 2018-2019 років були позбавлені інвестицій і доведені до банкрутства.

В Україні пустять з молотка державні хлібокомбінати

Причому, Івано-Франківський, Ніжинський і Полтавський комбінати не працюють, а їх майно перебуває під арештом. У розряд проблемних в Фонді також віднесли Новопокровський (Харківська обл), Неполоковецький (Чернівецька обл), Дунаєвецький (Хмельницька обл), Радивилівський (Рівненська обл), які продовжують виробляти хлібобулочні вироби.

«На них було багато крадіжок, є кримінальні справи, арешти майна та значні борги. Сподіваємося, що приватний власник наведе порядок», – констатував Сенниченко.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях