В Україні з 1 січня зросте зарплата чиновників: названо оклади посадовців у Раді, Кабміні та ОП – 24 Новини

В Україні з 1 січня зросте зарплата чиновників: названо оклади посадовців у Раді, Кабміні та ОП

Мінімальний посадовий оклад зросте на 9%.

У 2022 році посадові оклади чиновників в Україні зростуть на 9%. Національне агентство України з питань державної служби вже підготувало проект постанови Кабінету міністрів щодо оплати праці працівників державних органів.

У пояснювальній записці до документу зазначається, що мінімальний розмір посадового окладу не може бути меншим двох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом.

Нагадаємо, починаючи з 1 січня 2022 року прожитковий мінімум в Україні становитиме 2481 гривню. Це означає, що спеціаліст державного органу буде отримувати не менше 4 962 гривень на місяць. Мінімальний посадовий оклад зросте на 9,3% (зараз – 4540 гривень).

Відповідна постанова затверджує схему посадових окладів на посадах державної служби з урахуванням категорій, підкатегорій та рівнів державних органів у 2022 році.

Так, зазначається, що оклад керівників апарату Верховної ради, Секретаріату Кабінету міністрів, Офісу президента, апарату Ради національної безпеки і оборони України, Центральної виборчої комісії, Рахункової палати, Конституційного суду, Офісу генерального прокурора, Національної рада України з питань телебачення і радіомовлення встановлені на рівні 41 300 гривень (зростання на 9,3%).

Водночас, керівники міністерств, а також центральних органів виконавчої влади із спеціальним статусом будуть отримувати 36 700 гривень (зростання на 9,2%).


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях