В Україні знижується ціна на картоплю – 24 Новини

В Україні знижується ціна на картоплю

Ціна на картоплю в Україні знижується. Зараз вона дешевше, ніж була на цю пору торік, і дешевше, ніж була тиждень назад.

Причому зниження ціни доволі істотне. На початку квітня 2020 року, тобто, рівно рік тому, ціна коренеплодів була вищою в середньому на чверть. Та й лише тиждень тому вартість картоплі була суттєво вищою. Зараз вона подешевшала приблизно на 10% і коштує близько 7,5-9 гривень за кілограм.

Як кажуть аналітики, зниження цін на картоплю у цей час року не характерне для українського ринку. В інші роки, навпаки, запаси у сховищах до цієї пори виснажуються, і ціна починає повзти вгору.

В Україні знижується ціна на картоплю

Цього року склалася нетипова ситуація через те, що в Україну було імпортовано багато картоплі. Зокрема, з Литви і Польщі. Через те, що ринок завалили імпортом, змушені знижувати ціну на картоплю і наші вітчизняні виробники. Уже зараз оптова ціна знизилася до рівня 7,5-9 гривень за кілограм. І не виключено, що вона буде падати далі, припускають експерти аграрного ринку.

Нагадаємо, при цьому ціни на зерно і хлібобулочні вироби продовжують рости. Через підвищення цін на зерно зазнає великих збитків і м’ясна галузь, зокрема, птахівництво. Зокрема, перестало працювати друге за величиною підприємство птахівничої галузі “Гаврилівські курчата”.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях