В Україну повернеться тепла і суха погода: синоптик Наталка Діденко дала прогноз до кінця тижня – 24 Новини

В Україну повернеться тепла і суха погода: синоптик Наталка Діденко дала прогноз до кінця тижня

Погода в Україні у найближчі дні буде дощовою і холодною, але ближче до вихідних почнеться потепління. Синоптик Наталка Діденко прогнозує сильні дощі, місцями зі снігом і поривчастим вітром на 13 жовтня, а вже 14 жовтня опади відступлять.

Діденко зазначає, що циклон прийде з південного заходу. У середу, 13 жовтня, дощі накриють Черкаську, Полтавську, Кропивницький з районами, Миколаївську, Херсонську та частину Дніпропетровської областей. Волого буде і в Карпатах, де вчора випав сніг. Температура повітря вдень становитиме від +9 до +11 градусів у західних, північних і центральних областях, і до +15 … +17 градусів в східних і південних регіонах. При цьому на сході синоптик прогнозує сильний вітер.

У Києві 13 жовтня буде типова осіння хмарність, опадів може і не бути. Вночі в столиці температура повітря опуститься до +4 … +7 градусів, вдень очікується до +9 … +11 градусів. На Покрову, 14 жовтня, циклон з України піде і у всіх регіонах знову встановиться суха погода. Наталка Діденко прогнозує, що в більшості областей температура підніметься на кілька градусів.

В Україну повернеться тепла і суха погода: синоптик Наталка Діденко дала прогноз до кінця тижня

Вночі очікується від +2 до +6 градусів, на сході і півдні до +5 … +7 градусів. Вдень у західних, північних та центральних областях буде від +10 до +13 градусів, на півдні та сході стовпчики термометрів піднімуться до +14 … +16 градусів. Можливий сильний вітер з поривами.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях