Військовий облік жінок в Україні: у Міноборони запевнили, нікого без згоди не призвуть – 24 Новини

Військовий облік жінок в Україні: у Міноборони запевнили, нікого без згоди не призвуть

Крім того, у Міноборони наголосили, що до кінця 2022 року ні керівники підприємств, організацій та установ, ні самі жінки не будуть притягуватися до відповідальності.

Як відомо, згідно з наказом №313 Міністерства оборони України, жінки повинні будуть ставати на облік, якщо їхня професія входить до розширеного переліку, і вони придатні до військової служби за станом здоров’я та віком (від 18 до 60 років).

Водночас українок запевнили, що ніхто нікого не закликатиме на військову службу без згоди. Про це заявив начальник управління персоналу штабу КСВ ЗСУ Ярослав Горбач.

“Це не призов на військову службу. Це абсолютно дві різні категорії. Сьогодні нікого не призивають на військову службу без згоди”, – наголосив Горбач.

Також він зазначив, що до кінця 2022 року ні керівники підприємств, організацій та установ, ні самі жінки не будуть притягатися до відповідальності.

“Керівним складом Збройних сил України прийнято рішення щодо реалізації взяття на військовий облік військовозобов’язаних жінок. Визначено терміни до кінця 2022 року провести цю роботу. Звертаю увагу, що до кінця 2022 року жоден керівник підприємства, установи, організації, де працюють жінки, які мають стати на військовий облік, також самі жінки, однозначно, не притягуватимуться до жодної відповідальності. Тобто, адміністративні санкції з боку начальників територіальних центрів комплектування до них не притягуватимуться”, – повідомив Горбач.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях