WhatsApp заблокує користувачів, які не захочуть, щоб їхні дані передавалися в Facebook – 24 Новини

WhatsApp заблокує користувачів, які не захочуть, щоб їхні дані передавалися в Facebook

Один з найпопулярніших месенджерів у світі WhatsApp з 15 травня вводить в дію нові правила. Користувачі, які відмовляться їх дотримуватися, зіткнуться з багатьма функціональними обмеженнями.

Блокування більшості зручних функцій WhatsApp очікує користувачів месенджера з 15 травня 2021 року, коли вступлять в силу ряд нововведень програми. Перш за все тим, хто не прийме нові правила, відключать можливість читати і відправляти повідомлення іншим користувачам в месенджері.

У будь-який момент WhatsApp поверне доступ до всіх можливостей і опцій месенджера, але тільки за згодою з новими умовами використання сервісу. Йдеться про дозвіл на передачу більшого обсягу даних користувача в материнську компанію Facebook.

WhatsApp заблокує користувачів, які не захочуть, щоб їхні дані передавалися в Facebook

Варто відзначити, що “злив” конфіденційних даних про користувачів в Facebook почали критикувати ще в січні 2021 року, коли стало відомо, про розробку нових правил WhatsApp. Багато користувачів покинули сервіс через це нововведення і встановили інші подібні програми. Але навіть після втрати великої кількості користувачів WhatsApp залишається найпопулярнішим сервісом для спілкування в світі. Як поведуть себе залишилися прихильники месенджера після того, як їх поставлять перед реальним вимогою дозволити передачу інформації про себе в відому своєю незахищеністю від масового “зливу” конфіденційних даних в інтернет соціальну мережу, покаже час.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях