Як прискорити мобільний інтернет на смартфоні: два дієвих способи – 24 Новини

Як прискорити мобільний інтернет на смартфоні: два дієвих способи

Користувачі мобільного інтернету часто стикаються з проблемою поганого з’єднання, і відбувається це, як правило, за містом. В умовах карантину, коли багато людей працюють віддалено, є можливість переїхати на дачу, і звідти працювати з ноутбуком на свіжому повітрі, але через проблеми з інтернетом, люди не можуть собі цього дозволити. Виявляється, мобільний інтернет можна прискорити, і ми розповімо як.

Існує два дієвих способи, як змусити інтернет на смартфоні працювати швидше: активний та пасивний.

Найпопулярніший спосіб якраз “пасивний” – це підключитися до роутера, який встановлюють на вулиці. Це дешевий спосіб, який потребує лише спеціальну антену і кабель, який буде з’єднувати її з роутером. Головне у цьому питанні правильно підібрати антену. Після цього потрібно з’єднати всі компоненти в одну мережу і направити антену в бік вишки, що має розташовуватися не далі 10 км від вас. З кожним кілометром швидкість буде знижуватися на 5%. Для кращого сигналу можна буде використовувати підсилюючі бокси. Мінусом даного методу може стати втрата сигналу, залежно від місцевості.

Як прискорити мобільний інтернет на смартфоні: два дієвих способи

“Активний” метод  більш надійний. Для його втілення необхідно придбати репітери. Це коштує недешево, але сигнал буде якісним. Для посилення інтернет-сигналу вам знадобиться приймаюча і внутрішня антена та репітер. Такий метод дозволить покращити не лише якість інтернету, але і мобільного зв’язку. Без допомоги професіонала у даному випадку не обійтися, адже монтаж установки потребує додаткових знань. Використовувати репітери фахівці радять у тих випадках, якщо поряд немає сигналу стільникового зв’язку, у всіх інших ситуаціях достатнього будет купити якісний кабель та антену, та підключитися через роутер.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях