YouTube буде заробляти гроші на нецікавих відео і невідомих блогерах – 24 Новини

YouTube буде заробляти гроші на нецікавих відео і невідомих блогерах

YouTube з 1 червня 2021 р запустив в дію нові правила, які будуть діяти на території всіх країн світу, де є доступ до відеохостингу.

В YouTube заздалегідь попереджали про зміну внутрішньої політики компанії, з 1 червня поточного року нові правила вступили в силу. Як повідомляється, тепер рекламні ролики будуть автоматично вставлятися абсолютно в усі відео на платформі, незалежно від того, підключені вони до партнерської програми чи ні, чи користуються популярністю серед інших користувачів і т. п.

Весь дохід, отриманий в результаті демонстрації реклами в відео, власники яких не підключені до партнерської програми, буде надходити в бюджет YouTube.

YouTube буде заробляти гроші на нецікавих відео і невідомих блогерах

При цьому, вставляти рекламні “паузи” в відео будуть без дозволу й навіть без відома блогерів. Самі автори відео ніяких доходів від реклами отримувати не будуть. Як відомо, до партнерської програми YouTube підключаються блогери, які зуміли зацікавити публіку своїми роликами. Виходить, що доходи від реклами з ще не розкручених каналів і не цікавих користувачам відео буде отримувати тільки YouTube.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях