ЮФ Robinson Patman підписала меморандум з ДП «Південмаш» про захист інтересів і сприяння в розширенні географії експорту – 24 Новини

ЮФ Robinson Patman підписала меморандум з ДП «Південмаш» про захист інтересів і сприяння в розширенні географії експорту

Державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. А. М. Макарова» (ДП «Південмаш») і юридична компанія Robinson Patman («Робінсон Патман») уклали меморандум про співпрацю.

Про це повідомили відразу кілька ділових ЗМІ з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Метою підписаного в березні 2021 року меморандуму є забезпечення представництва та захисту інтересів ДП «Південмаш» на національному та міжнародному рівнях.

З боку ДП «Південмаш» Меморандум підписав генеральний директор Сергій Войт, з боку Robinson Patman – керуючий партнер компанії Дмитро Відсота. 

Як повідомляється, сторони домовились співпрацювати в таких напрямках, як сприяння розвитку ракетної промисловості України та підвищення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств космічної галузі на світовому ринку, вдосконалення нормативно-правової бази у сфері космічної промисловості та машинобудування.

«У рамках меморандуму про співпрацю Robinson Patman консультуватиме ДП «Південмаш» з питань зовнішньоекономічної діяльності (зокрема, розширення географії експорту товарів виробництва ДП «Південмаш»), захисту економічної конкуренції, публічних закупівель, державної допомоги, а також представлятиме інтереси ДП «Південмаш» в органах державної влади України», – цитує представника Robinson Patman «Інтерфакс-Україна».

«Інтерфакс-Україна» уточнює, що ДП «Південмаш» (Дніпро, Україна) становить основу ракетно-космічної промисловості України. Починаючи з 50-х років XX ст. на підприємстві було створено чотири генерації ракетних комплексів стратегічного призначення, близько 400 космічних апаратів 70 різних модифікацій, космічні ракети-носії сімейств «Циклон», «Космос», «Зеніт». ДП «Південмаш» – підприємство повного циклу. Виробництво основної частини комплектуючих деталей і вузлів, складання та випробування в умовах, наближених до відкритого космосу, здійснюється на власній виробничій базі. 

Robinson Patman (Київ, Україна) спеціалізується на таких практиках, як міжнародна торгівля, антимонопольне та конкурентне право, взаємодія з органами державної влади. Robinson Patman орієнтована на надання професійного юридичного супроводу в найкоротші терміни та на гнучких умовах. Robinson Patman – це унікальні та ефективні рішення, необхідні для досягнення стратегічних цілей.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях