Заарештований у Німеччині начальник Генштабу Грузії часів Саакашвілі має українське громадянство – МЗС – 24 Новини

Заарештований у Німеччині начальник Генштабу Грузії часів Саакашвілі має українське громадянство – МЗС

Тепер до справи долучилися українські дипломати.

У Німеччині затримали генерала Георгія Каландадзе, який раніше був начальником Генштабу Грузії за часів президента Михайла Саакашвілі. В українському МЗС заявили, що у нього є громадянство України, тому за справу взялися дипломати.

Про це повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко в коментарі УП.

“Посольство України в Німеччині поінформоване про затримання 19 грудня в аеропорту Берлін-Бранденбург українського громадянина Георгія Каландадзе”, – розповів Ніколенко.

На сьогодні українські консули співпрацюють з німецькими правоохоронцями, щоб з‘ясувати причини затримання та надати Каландадзе консульську допомогу, заявив Ніколенко.

Для захисту інтересів генерала також підключився його адвокат.

Зазначається, що паспорт українця він отримав 20 грудня 2019 року указом президента Зеленського. Водночас, Каландадзе був оголошений у розшук правоохоронними органами Грузії. Затримали його лише 19 грудня в аеропорту Берліна.

Повідомляється, що Каландадзе виїхав з Грузії після зміни влади, ще у 2012 році. Після цього він жив в Україні, працював інструктором і керував навчанням окремих військових підрозділів.

У Грузії Георгію Каландадзе загрожує від 14 до 17 років в’язниці. Коли у 2014 році він переїхав до України, йому заочно висунули звинувачення у тортурах та незаконному позбавленні волі громадянина Грузії Елберта Коберідзе.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях