Замах на вбивство Шефіра скоїли професіонали, швидко розкрити справу не вийде – генпрокурор – 24 Новини

Замах на вбивство Шефіра скоїли професіонали, швидко розкрити справу не вийде – генпрокурор

Венедіктова заявила, що на місці події відпрацювали експерти-криміналісти.

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова заявила, що замах на вбивство першого помічника президента Сергія Шефіра скоїли професіонали. Додала, що розслідувати справу за “гарячими слідами” не вдасться.

Про це Венедіктова заявила в ефірі “Україна 24” ввечері 22 вересня.

“Чи можливо затримати злочинця за дві-три доби? Тут не йде лік на години, тому що там, вибачте, простаки не працювали. В цій безпосередньо справі ми стикнулися з професіоналами.

В нас відпрацювали безпосередньо на місці події експерти-криміналісти, службова собака, відпрацювали люди, які розуміються на тому, що відбувається.

Це був гарно побудований замах, і люди знали, що вони робили. Тому так швидко, судячи з професіоналізму пострілів, ми розуміємо, що це зробити неможливо (розкрити справу за гарячими слідами – ред.)”, – підкреслила генпрокурорка.

Крім того, вона зазначила, що 22 вересня була спільна нарада правоохоронних органів щодо замаху на Шефіра, скоєного вранці того ж дня.

“Буде створена спільна слідча група. На сьогодні продовжують тривати слідчо-оперативні дії. Коли ми закінчимо їх, щоб ми змогли систематизувати цей матеріал, проаналізувати його, вже можна робити наступні якісь висновки”, – заявила Ірина Венедіктова.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях