Здеруть цілий статок: хто з українців найбільше заплатить податків за свої квартири – 24 Новини

Здеруть цілий статок: хто з українців найбільше заплатить податків за свої квартири

Нова інформація.

В уряді розповіли, кому і скільки доведеться заплатити податків за житлоплощу.

У поточному році громадяни України зобов’язані заплатити податок за свої житла, тобто за квартири у багатоквартирних будинках і приватні будинки. Платити доведеться тим, чия площа квартири становить понад 60 квадратних метрів і тим, чия площа приватного будинку становить понад 120 квадратних метрів. За кожен квадрат понад норму необхідно платити по півтора відсотка від мінімальної зарплати, тобто по 70,8 гривень. Про це йдеться в Податковому кодексі України.

Варто відзначити, що власникам великих квартир і приватних будинків, природно, теж доведеться платити податок, причому ще й робити додатковий внесок. Йдеться про власників квартир з площею понад 300 квадратних метрів і або приватними будинками понад 500 квадратних метрів.

У законодавстві сказано, що якщо в українця у власності знаходиться Житлова нерухомість, загальна нерухомість якої становить понад 300 квадратних метрів для квартири або 500 квадратних метрів для приватного будинку, то податок підвищується на 25 тисяч гривень щорічно.

При цьому можна мати у власності і квартиру, і приватний будинок, головне, щоб їх загальна площа не перевищувала 180 квадратних метрів, в цьому випадку загальний податок платити немає необхідності.

Важливим моментом також є те, що місцева влада може самі встановлювати податкові вимоги, причому вони іноді бувають більш м’які, ніж в Податковому кодексі. Наприклад, місцева влада може брати податок тільки з громадян, площа квартири яких перевищує 70 квадратних метрів.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях